Ovoga vikenda KREACIJE naših POLAZNIKA i predavačice MONIKE HRŠAK ukrasile su NOĆ KRAPINSKOG PRAČOVJEKA

Ovoga vikenda, u okviru tradicionalne manifestacije LJETO U KRAPINI, jedne od najprepoznatljivijih manifestacija zagorske regije, uz nezaobilaznu Noć krapinskog pračovjeka kada Muzej krapinskih neandertalaca u sklopu Europskih dana arheologije posjetiteljima omogućuje besplatan ulazak u muzej uz stručno vodstvo i niz edukativnih radionica za djecu, održana je modna revija naše škole...


Veseloj i razigranoj atmosferi otvorenja Ljeta u Krapini, doprinijeli su svojim prekrasnim kreacijama naši polaznici iz Splita, Rijeke i Zagreba te naša predavačica i modna dizajnerica, inače krapinka, Monika Hršak. U tri izlaza, naša škola predstavila se kreacijama polaznika modnih programa te odjevnim predmetima - suvenirima Zagreba, Splita i Rijeke koje smo osmislili i izradili u okviru projekta "Lokalno prepoznatljiv suvenir plod ruku kreativnih žena" sufinanciranog EU sredstvima iz ESF fond​a (https://callegari.hr/hr/eu-projekti/projekti/lokalno-prepoznatljiv-suvenir-plod-ruku-kreativnih-zena-2-2). U četvrtom izlazu naša predavačica i cijenjena krapinska modna dizajnerica Monika Hršak predstavila je svoje kreacije inspirirane krapinskom narodnom baštinom i ručno oslikane vlastitim modnim ilustracijama.


Modna revija odvijala se u nešto drugačijem, vrlo ležernom, opuštenom i izrazito gostoljubivom ambijentu, na čemu zahvaljujemo domaćinima. Kreacije naših polaznika i predavačice Monike nosile su mlade krapinke, a za profesionalne i oku ugodne lookove domaćih djevojaka, dakako, pobrinule su se naše vizažistice.


Veliko hvala našoj predavačici Moniki bez čije se inicijative, organizacije, logistike, cjelokupnog entuzijazma i energije ne bi dogodio ovaj modni događaj!!! Puno hvala i našoj polaznici druge godine modnog dizajna - Margareti Đurić na velikoj pomoći u realizaciji modne revije, kao i našim vizažisticama Larisi Jukić i Dori Jukić!!! Zahvaljujemo se i članovima planinarskog društva Strahinjčica što su nas ugostili u planinarskom domu povrh Krapine i počastili nas roštiljem kojeg su spremali kao sudionici natjecateljske roštiljade! Hvala i djelatnicima Muzeja krapinskih neandertalaca na lijepom vodstvu kroz muzejski postav, kao i na kreativnim radionicama kojima su razveselili i zabavili naše najmlađe!

Share This Post

Post Navigation

Blog kategorije

Recent Posts

Bili smo dio uspješne FOTOSOFIA priče koja okuplja talentirane ljubitelje fotografije

Bili smo dio uspješne FOTOSOFIA priče koja okuplja talentirane ljubitelje fotografije

Leave review
Nedavno je u Zagrebu održana 17. po redu FOTOSOFIA - besplatni seminar i ra...
Više...
Ovoga vikenda KREACIJE naših POLAZNIKA i predavačice MONIKE HRŠAK ukrasile su NOĆ KRAPINSKOG PRAČOVJEKA

Ovoga vikenda KREACIJE naših POLAZNIKA i predavačice MONIKE HRŠAK ukrasile su NOĆ KRAPINSKOG PRAČOVJEKA

Leave review
Ovoga vikenda, u okviru tradicionalne manifestacije LJETO U KRAPINI, jedne ...
Više...
CAD konstrukcija odjeće u programu USAVRŠAVANJA za MODELARA ODJEĆE

CAD konstrukcija odjeće u programu USAVRŠAVANJA za MODELARA ODJEĆE

Leave review
Razvojem suvremenih tehnologija sva zanimanja suočena su s potrebom za mode...
Više...
Razgovaramo s JULIJOM KOLUDROVIĆ - alumnom vizažizma i vlasnicom make-up salona “JK Beauty Studio”

Razgovaramo s JULIJOM KOLUDROVIĆ - alumnom vizažizma i vlasnicom make-up salona “JK Beauty Studio”

Leave review
Ovom prilikom prenosimo Vam nekoliko isječaka iz razgovora s JULIJOM KOLUDR...
Više...

Post Tags

Follow us