TALIJANSKA ŠKOLA MODE I DIZAJNA

Predstavljamo naše predavačice vizažizma u Zagrebu, Rijeci i Splitu

Aktualno

Ove jeseni krenuo je novi ciklus programa osposobljavanja Vizažist u našim školama u Zagrebu, Rijeci i Splitu. Program u trajanju 12 mjeseci je sveobuhvatan i adresira sve aspekte profesije vizažizam. Škola Callegari može se pohvaliti činjenicom da polaznici programa imaju priliku na praktičnoj nastavi raditi s profesionalnom šminkom, a u svemu tome im pomažu odlične predavačice. Zadovoljstvo bivših polaznica i rezultati koji su uslijedili nakon završetka programa motivirali su nas da predstavimo naše predavačice koje su očigledno odradile vrhunski posao. A posebno smo ponosni što su sve tri naše bivše polaznice uz to što su uspješne profesionalke u poslu!

U Zagrebu program vodi Monika Maček. Završila je program za vizažista u školi Callegari, a prema njezinim riječima, škola joj je pomogla pronaći vlastiti stil šminkanja i naučila mnogo o profesionalnosti u poslu. Ubrzo nakon završetka programa, uz pomoć škole zaposlila se u jednom salonu kao vizažist, gdje je povremeno imala priliku voditi tim od nekoliko vizažista na modnim revijama. Radila je kao asistent na televizijskim projektima, kao vizažist uz bok Saše Jokovića i Dajane Pajkić na modnim revijama, a cijelo vrijeme snima i reklamne kampanje za modne brendove i brendove nakita. U studiju za šminkanje Bipa Backstage radila je kao vizažist više od 4 godine. Nakon gotovo 7 godina djelovanja u struci, ove je godine otvorila obrt pod svojim imenom, čime je ostvarila svoj san i postala freelance makeup artist. Ta odluka je otvorila prostor i za posao edukatorice u školi Callegari, uz kontinuirane poslove šminkanja na snimanjima kampanja, reklama, kao i poslove šminkanja za sve prigode. Sretni smo da je upravo Monika predavačica vizažizma u našoj školi zbog njene profesionalnosti i posvećenosti, predavačke kvalitete i velikog znanja koje nesebično prenosi polaznicama.